loader image

O nas

 # architekt wnętrz

architekt wnętrz
Monika Piotrowicz

Pracownię Non Standard Forms założyłam w 2015 roku, jednak pasja do projektowania była obecna w moim życiu już znacznie wcześniej, właściwie odkąd pamiętam. Za każdym razem tworząc aranżację wsłuchuję się przede wszystkim w potrzeby inwestora, aby pomóc mu stworzyć idealne dla niego wnętrze. Bez ślepego podążania za chwilowymi modami, za to z maksymalną dbałością o ponadczasową estetykę i komfort użytkowania. Wnętrze, w którym mieszkasz lub pracujesz ma się podobać Tobie i być dostosowane do Twojego stylu życia i pracy, nigdy więc nie forsuję na siłę rozwiązań do których inwestor nie jest przekonany. Chcąc zapewnić jak najwyższą jakość współpracy regularnie uczestniczę w szkoleniach i wydarzeniach na temat nowości produktowych czy trendów w projektowaniu wnętrz. Poza pracą lubię wraz z rodziną odkrywać nowe miejsca, smaki i doznania podczas bliższych i dalszych podróży.

architekt wnętrz
architekt wnętrz

mgr inż. arch.
Agnieszka Kozińska-Niewiarowska

Architekt, Absolwentka Wydziału Politechniki Gdańskiej, członek Stowarzyszenia Architektów Polskich SARP. Projektowanie wnętrz jest moją wielką pasją, popartą zdobytą wiedzą i praktyką w biurach projektowych oraz na budowie. Robię to, w czym czuję się dobrze i staram się realizować wszelkie projekty z pełnym zaangażowaniem oraz dbałością o każdy detal. Chcąc być na bieżąco z aktualnie panującymi trendami w projektowaniu stale doskonalę swój warsztat i umiejętności biorąc udział w licznych szkoleniach.
Moja przygoda z projektowaniem z udziałem Non Standard Forms rozpoczęła się w 2017 r. i trwa do dziś – połączyło nas zamiłowanie do nietuzinkowych i ponadczasowych wnętrz.

Referencje

Zachęcamy do zapoznania się
z opiniami naszych klientów.

Wysoki zmysł estetyki

Wszystkie etapy inwestycji objęte umową zrealizowane zostały terminowo, zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami, zaleceniami producentów wykorzystywanych materiałów oraz wiedzą techniczną. Wykonawca wykazał się znajomością nowych technologii, wysokim zmysłem estetyki oraz dbałością o jakość wykonywanych prac na wysokim poziomie.

Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny

Profesjonalnie!

Cała współpraca przebiegła bardzo profesjonalnie. Zaangażowanie od samego początku - doradztwo i terminowość. Dzięki projektowi mogliśmy zobaczyć nasz dom w zupełnie odmiennej odsłonie. Projekt okazał się drogowskazem do przeprowadzenia sprawnego remontu. Pani Monika jest otwarta na pomysły Klientów i przygotowana na różne wymagania.

Dawid, inwestor z Torunia

Polecam Non Standard Forms

Monika to projektantka, która słucha klienta i przygotowuje projekt pod jego potrzeby,a także te niestandardowe. Na ewentualne zmiany lub trudności Monika reaguje błyskawicznie. Przez cały czas remontu mogłam na nią liczyć. Polecam Non Standard Forms każdemu kto chce mieć piękne, funkcjonalne wnętrza z niebanalnymi rozwiązaniami.

Ewa, inwestorka z Torunia

Atrakcyjne wizualnie

Podczas współpracy przy realizacji projektu na aranżację wnętrza powierzchni biurowej, Pani Monika wykazała się jako bardzo praktyczny doradca. W sposób pomysłowy i pełen pasji pomogła zaplanować funkcjonalne, a jednocześnie atrakcyjne wizualnie miejsce pracy i spotkań, którego charakter w pełni współgra z wizerunkiem młodej, dynamicznej firmy. Zmiany zaproponowane przez Panią Monikę zostały zaaprobowane przez cały zespół i znacznie poprawiły komfort oraz efektywność pracy.

Art Zone Events Sp. z o.o.

Współpraca przebiegała sprawnie

Rekomenduję Panią Monikę Piotrowicz, jako kompetentną i wiarygodną osobę, w pełni przygotowaną do wykonywania usług polegających na aranżacji wnętrz. Nasza współpraca rozpoczęła się w roku 2014 i zawsze przebiegała sprawnie oraz bezproblemowo. Podczas realizacji projektów Pani Monika wykazywała się pomysłowością, inwencją, precyzją i punktualnością, a przygotowane przez nią wizualizacje rzutów apartamentów były nieocenionym wkładem w ofertę mojej firmy.

Katarzyna Kozarzewska, Apartementy Hoteliq Sopot